Choď na obsah Choď na menu
 


Karbón je materiál, ktorý je obľúbený azda u každej motoristickej skupiny ľudí. Je ľahký, pevný, vyzerá viac než dobre a ak sa vhodne skombinuje so zvyškom auta, dokáže narobiť estetické divy. Dnes sa z karbónu vyrába doslova čokoľvek, ale z dôvodu jeho vyššie uvedených vlastností je jeho cena stále nie najmenšia. Preto sa častokrát ľudia uchyľujú ku karbónovej fólií, ktorá je imitáciou pravého karbónu a slúži teda len na dekoráciu, či spestrenie vzhľadu auta. Jedným z výrobcov karbónových fólií je aj holandská firma Autostyle.

Netreba si zbytočne namýšľať, karbónové fólie slúžia len ako doplnok vzhľadu auta, pretože takéto fólie nemajú ani zďaleka vlastnosť pravého karbónu. Ale ako sme na začiatku spomenuli, karbón okrem toho, že je ľahký a pevný, taktiež veľmi dobre vyzerá a ľudia si preto nechávajú obtiahnuť rôzne časti auta práve touto fóliou. Treba na to len materiál - fóliu, fén, vodu so saponátom (postrekovač), pogumovanú stierku a šikovné ruky.

Firma Autostyle prichádza na trh s novým druhom 3D karbónovej fólie s príjemnou štruktúrou, vďaka ktorej je táto fólia na nerozpoznanie od skutočného karbónu. Dobrou správou je, že Autostyle karbónová fólia sa dá použiť aj na iné povrchy, než na karosériu auta, tzn. mobilné telefóny, notebooky, modely áut, atď.

 

Náhľad fotografií zo zložky carbonova folia M3

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.